Acil nakit paraya ihtiyacım var en hızlı nasıl bulurum ?

Acil nakit paraya ihtiyacım var en hızlı nasıl bulurum ?
8 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 563 kez okundu.


Para hepimizin gündeminde bulunan, hayatta en çok gereksinim duyduğumuz alış veriş aracımızdır. Her an ihtiyacımızı karşılamak için yanımızda birikmiş paramız bulunmayabilir. Hastalık, kaza veya düğün, bayram gibi harcamaların çok olacağı durumlarda nakite ihtiyaç duyabiliriz. Bugün sizlere bu tarz durumlarda nasıl acil nakit para bulunur? en hızlı finansman desteğini nasıl sağlarım diyorsanız bu çözüm yollarını tek tek sıraladık.Borç para nereden bulabilirim? Banka hariç nereden nakit alırım sorularının tüm cevapları burada.

Kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim?

Kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim

Kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim

Günlük harcamalarımızı son yıllarda kontrol etmek epey güçleşti. Alım gücünün azalması, artan zamlar maalesef herkesin cebini fazlasıyla boşalttı. Olağan borçları kapatmak için bankalardan kredi çekenlerde borcunu ödeyemeyince borç bulması da zorlaştı. Normal şartlarda eşten dosttan para bulmanın güçlüğünü kendimizden biliyoruz. ⇒⇒Bu acil durumlar için size birkaç önerimiz olacak. Bunlardan ilki taksitle sıfır ürün alıp peşin paraya satmak. İkincisi senet karşılığı nakit ile borç para almak. Bu iki alternatiften ilki tehlikesiz anlık sıkıntılarınızdan sizi kurtara bilecek niteliktedir.⇐⇐ Fakat senet ile para alma hususu insafsız tefecilerin eline düşme olasılığından dolayı çok riskli. Sizlere taksitle bir eşya alarak bozdurma yönteminden bahsedelim. Evkur gibi büyük mağazalar taksitle adınıza ürün satışı yapmaktalar. Örneğin; 7 bin liralık bir telefonu aylık 500 lira taksit ile bir buçuk sene ödeyerek o an aldığınız 7 binlik telefonu peşin paraya satıp nakite çevirebilirsiniz. Kimse size aylık 500 lira ödeme ile bu kadar para vermeyeceği için sizin için hem kolay hem de geçerli bir çözüm önerisidir.

Senet karşılığında borç para nasıl alınır?

Senet karşılığında borç para nasıl alınır

Senet karşılığında borç para nasıl alınır

Bankaların da artık günümüzde tefecilerden fazla faiz aldığını düşünürsek, ve hiç çaremiz kalmamışsa güvenilirliğinden emin olduğumuz bir kimseden senet ile para alabiliriz. Devreye faiz giriyor olsa da hastalık, ölüm, gibi acil ödemeleriniz için toplu miktarları birilerinden istemeniz imkansız. Tabi çok zengin bir çevreye sahip değilseniz. Öyleyse senetle para almak mecburiyetinde kalmış iseniz şunlara dikkat etmelisiniz. Birincisi borç vermiş olduğu kimselerden tecrübe edindirecek referans almak. İkincisi senet ile borç almanız halinde senede yazılan miktar sizin anlaştığınız kadar olmalıdır. Senet yeniden rakam yazılmaya mahal verecek şekilde olmamalı. Kesinlikle boş senet imzalanmamalıdır. Aylık ödeyebileceğiniz miktarı iyice düşünüp ödeme tarihlerinizi ona göre belirlemelisiniz. Bu sizin sorunsuz bir borç almanızı sağlayacaktır.Banka dışında kredi veren finans şirketleri

Banka dışında kredi veren finans şirketleri

Banka dışında kredi veren finans şirketleri

Ülkemizde büyük holdinglerin ayrı bütçeli finansman şirketleri bulunmaktadır. Bu büyük şirketlerin başında Sabancı, Koç gibi ünlü isimlerdir. Özellikle oto alım satımında 0 araçların satışı için bankalarla anlaşmaları bulunuyor. Siz araç alımında eksper ile anlaşarak aracın bedelinin üzerinde kredi çıkartmış oluyorsunuz. Üste kalan para ile borcunuzu kapatarak geri kalan ödemeleriniz ile taksitli araç sahibi oluyorsunuz. Bu seçeneğimiz geliri düzgün anlık sıkıntısı olan kişiler içindir. Düzenli geliri olmayan kimseler yüksek meblağlı taşıt kredisine girmemelidir.

Senetle borç para veren kuyumcular

Bazı kuyumcuların vade ile altın verdiğini eski zamanlardan beri biliyoruz. Fakat bu iyiliği yapan o iyimser kuyumcularımız artık yoklar. Çok çok güven bağı dahi olsa aranızda yazılı bir sözleşme ile borç altın alabiliyorsunuz. Peki bu alış veriş nasıl gerçekleşiyor. Şöyle örneğin; aralık ayında 50 bin lira para lazım size siz o tarihte 50 bin eden altını gram hesabıyla alıyorsunuz. Ödeme zamanı geldiğinde altın yüksekte alçakta olsa altın alındığı gram üzerinden tekrar hesaplanır ve geri ödenir. Mantıklı düşünüldüğünde riskli bir durum olsa da o an ki acil ödemeyi gerçekleştire bilmek için tek çareniz olabilir.

Kredi kartına taksitle sıfır cep telefonu alıp peşin satarak kazanın

Paraya sıkışan çoğu gencimizin yaptığı ilk şey cep telefonlarını satmak oluyor. Çünkü şuan satılan en ucuz akıllı telefon bin lira bunlar düşünüldüğünde ister bazı büyük mağazalara senetle taksit yaptırarak isterse de Teknosa gibi bankaların anlaşmalı olduğu büyük markalardan kredi kartınıza taksitle alıp peşin paraya satarak acil para sorununuzu giderebilirsiniz. Vadeli bir şekilde ödemeler sizi de zor durumda bırakmaz. Her türlü tefeciye bulaşmadan parasal sıkıntınızı giderebilirsiniz. Resmiyette yapılan işler illegal işlerden her zaman daha güvenlidir. Bu doğrularla ilerlemeniz hayatınızın geri kalanında sizin daha güvenli yaşamanızı, kazanmanızı sağlayacaktır.Bir önceki yazımız olan 2019 mazot gübre desteği ne zaman ödenecek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Acil nakit paraya ihtiyacım var en hızlı nasıl bulurum ? Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. kredi teklifi şimdi geçerli mi? dedi ki:

  Get your emergency loan here?

  1. admin dedi ki:

   we would be very pleased

 2. Ahmet dedi ki:

  Krediye ihtiyacınız var mı? Eğer bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen benimle e-posta yoluyla iletişime geçin privatefirm3@gmail.com

 3. Çiğdem aksu dedi ki:

  Evet çok acil bir krediye ihtiyacım var 10000 bin tl

Sayfa başına git
Don`t copy text!