Banka Kredisiz Olarak Ev Nasıl Alınır?Ev almak için kredi faizlerinden çekinenler yeni nesil ev alma sistemlerinden yararlanarak ev sahibi olabilirler. Kire öder gibi aylık düzenli taksitlerle evinize sahip olabilir, evinizi alırken de yüksek miktarlarda faiz işlenmiş kredi kullanmak zorunda kalmazsınız. Bilinen bir kaç şirkete başvuru yaparak kura yöntemi ile uygun taksitler halinde ev sahibi olabilirsiniz. Kredisiz, kefilsiz ve birikimsiz taksitle ev almak isteyenler yazımızdan faydalanabilir.

Banka Kredisiz Ev Projeleri Nelerdir?

         Banka Kredisiz Ev Projeleri Nelerdir

Ev sahibi olmak için birikimi olmayanlar, genelde banka kredilerine başvurmaktadırlar. Ancak yükselen faizler ile bankalardan kredi aldığınızda, bir ev parası kadar da faiz uygulanmaktadır. Yıllarca süren kredi ödemeleri de insanların başka çözümler aramasına neden olmaktadır. Ev almak için karşımıza çıkan alternatif yöntemlerden biri; taksitle kira öder gibi kuralı sistemle çalışan sistemlerdir. Bu sistem kura ile, aynı ödeme şeklini tercih eden kişilerin sırayla her ay birinin ev sahibi olma sistemidir. Taksit sayısını ve taksit miktarını sizin belirleyeceğiniz istediğiniz yerden seçtiğiniz evinizi kredisiz alabilirsiniz. Eminevim banka kredisiz ev alma projelerinin en iyi firmalarındandır. Türkiye’ nin bir çok yerinde şubeleri olan şirket, her bütçeden vatandaşı ev sahibi yapmak için müşterilerini beklemektedir.

            Banka Kredisiz Ev Projeleri Nelerdir

Taksitle Nasıl Ev Alabilirim?

Faizsiz, kira öder gibi, kefilsiz ve banka kredisiz ev almak için başvuracağınız Eminevim’ de, kurada adınızın çıktığı ilk ay bile evinizi alabilirsiniz. İpotek teminatlı bu sistemde kişinin katıldığı kura sistemindeki herkes ev sahibi yapılmadan evinizi alsanız da satış işlemi gerçekleştirilmemektedir. Çekilişli ve çekilişsiz olarak iki seçenek ile evinizi bütçenize uygun taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Taksit dondurma, kira destekli ya da peşinat vererek evinizi kısa sürede ödersiniz. Ne kadarlık bir ev alacağınız ve ne kadar aylık taksit ödeyeceğiniz tamamen sizin belirleyeceğiniz şekilde olacaktır. 90 şube ve 90 bin teslimat ile hakkında olumlu yorum ve müşteri memnuniyeti yüksek firmanın bulunduğunuz şehirdeki şubesine başvuru yapabilirsiniz. Bu sistemle sadece ev değil; arsa, araba, dükkan v.s gibi gayrimenkul alımı da yapabilir yatırım içinde kullanabilirsiniz.                   Eminevim Kredisiz Ev Alma

Kredi Çekmeden Ev Nasıl Alınır?

Eminevim’ de bütçenize ve seçtiğiniz taksit sayısına göre oluşturulan 40, 60, 80, 100, 120, 160 ve 200 kişilik gruplar ile evinizi kredi çekmeden, faiz ödemeden alabilirsiniz. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişler ile her ay biri evini almaktadır. Eğer biraz birikimiz varsa peşinatlı sistemi tercih ederek yada vade ortası seçeneğini tercih ederek kendinize uygun ödeme planınız oluşturabilirsiniz. Sistemde ödeme güçlüğü çektiğinizde taksit dondurma yada alacağınız evin değerini azaltmak arttırmak istediğinizde talebiniz karşılanmaktadır. Vade ortası sisteme dahil oluğunuzda çekiliş yapılmazken taksit sayısını takip eden ayda evinizi alabilirsiniz. Kalan ödemeleri evinizde oturarak ödemeye devam edersiniz. Sabit taksitler halinde yapacağınız ödemelerle kira öder gibi rahatça taksitleri bitirirsiniz.

          Faizsiz Taksitle Ev Alma İstiyorum

Faizsiz Taksitle Ev Alma İstiyorum

Yükselen kredi faizleri ile bankalardan konut kredisi kullanmak isteyenler hem istenen evraklar hem de yüksek faizler ile zorlanmaktadır. Faizsiz ev almak için başvurabileceğiniz Eminevim’ de sizden herhangi bir teminat, kefil yada ipotek talep edilmez. Firma başvuru yapanlardan sadece organizasyon ücreti altında bir miktar ücret talep etmektedir. Dilediğiniz şehirden ister 200 bin liralık ister 400 bin liralık bir ev tercih edebilirsiniz. Elbirliği sistemi olarak da adlandırılan bu yapı son derece kurumsal ve güvenilirdir. Yıllarca çalışıp biriktirerek ya da bir ev parası daha faiz ödemeden ev almak bu yapı ile çok kolay, 200 aya kadar uzatabileceğiniz vade sayısı oldukça iyi ve 6 aya kadar da taksit dondurma seçeneği maddi sıkıntı yaşadığınızda kurtarıcı olacaktır. Firmaya online olarak internetten başvuru yapabilir yada şubelerden ayrıntılı bilgi ve başvuru sağlayabilirsiniz. Başvurudan sonra önce konutu belirliyorsunuz sonra taksit miktarı ve vade sayısını belirleyip evinizi yine belirlenen tarihte teslim alıyorsunuz. Bütçenize göre taksitleri öderken kalan taksitleri arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Peşinatlı sistem tercih ettiğinizde de çekiliş yapılmaz ve vereceğiniz peşinat ödenecek miktardan düşülüp teslim tarihi ona göre belirlenmektedir. Kira destekli seçenekte ise; evini erken alanların taksiti bir miktar artarak sonradan evini teslim alacaklara kira yardımı şeklinde işlemektedir.

 Bir önceki yazımız olan Faizsiz konut kredisi 2019 da veren 5 banka başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Banka Kredisiz Olarak Ev Nasıl Alınır? Konusuna 5 Yorum Yapıldı
  1. murat dedi ki:

    selm ben gebze mimar sinan dan dayre almak istiyorum yanlız 7. ayda taşınmam gerek neyapmam lazım sizle çalışırsak bu mümkünmüdür acaba rica etsem bilgilen dirirmisiniz tşk

    1. admin dedi ki:

      Murat bey, Bursa ve Gebze de bir çok firma sizlere 7 ayda teslim imkanı ile konut verecektir.

Sayfa başına git
Don`t copy text!