Faturalı hat kullanıcılarına 5 dakikada anında 6 bin TL kredi

Faturalı hat kullanıcılarına 5 dakikada anında 6 bin TL kredi
26 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 268 kez okundu.


2019 yılına günler kala ihtiyaç kredisi kullanmadan yaşamı sürdüren vatandaşımızın sayısı yok denecek kadar az. Artan faiz oranları her ne kadar yılın son aylarında bankaları zarar ettirmiş olsa da, çaresiz paraya sıkışan kimseler mecburen krediye gereksinim duyuyorlar. Müşteri kitlesini artırmak isteyen bankaların her geçen gün farklı kampanyalarla karşımıza çıktığını düşünürsek, kaçırılmayacak fırsatlar mümkün. Gsm operatörleri ile küçük anlaşmalar yaparak dakikalar içerisinde müşterilerine kredi seçeneği sunan bankaları bugün tek tek inceledik. Fakat böyle bir uygulamanın sadece bankaların online bankacılık işlemlerine has olduğunu öğrendik. Araştırmalarımız sonucu Faturalı hat kullanıcılarına 5 dakikada anında 6 bin TL kredi veren var mı inceledik. Sizde akıllı telefona sahipseniz ve acil nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız sorularınızın cevapları burada..

Faturalı hat kullananlara kredi

Faturalı hat kullananlara kredi

Faturalı hat kullananlara kredi

İnternet ortamında her sayfada farklı farklı bu konuyla alakalı haberler okumuşsunuzdur. Lakin paylaşılan linkler ve siteler ile her zaman güvenilir ortamlara erişemeyebilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak size güven ortamı sağlayan adımlarla nasıl kredi alırsınız bir bakalım. İlk evvela hiçbir gsm şirketi kendi bünyesinden size vadeli olarak kredi vermez. Ancak size 6 bin liralık ihtiyaç kredisi ücreti değerinde cihaz vererek bir nevi size para olanağı tanır. Faturalı hattınız üzerinden bir adet 8 bin liralık telefonu 24 ay taksitle aldığınızı düşünürsek aylık 400 lira ödeme ile 2 sene vadeli kredi almış kadar olursunuz. Aldığınız ürünü kutulu bir şekilde satmanız halinde en az 7 bin 500 ‘e nakite çevirebilirsiniz. Bankalardan kredi alamayan sicili bozuk birçok vatandaşımız için acil para bulmanın en kısa yolu budur. Piyasa da faturalı hattınıza kredi verelim diyen dolandırıcılara da bu vasıtayla kanmamış olursunuz.

Turkcell faturalı hatta kredi imkanı

Turkcell faturalı hatta kredi imkanı

Turkcell faturalı hatta kredi imkanı

Sürpriz indirim fırsatları ile ülkemizin en aktif gsm operatörü tartışılmaz Turkcelldir. Kamuda ve özel firmaların çoğunda tercih edilmesi nedeniyle de bireysel başvurularda da güvenilir bir imaja sahiptir. Son yıllarda ise uygun kampanyalı akıllı telefon satışlarıyla gündeme gelmiştir. Faturalı hattınıza i phone xs, xr ve xs max satışı ile sizlere eşsiz bir seçenek sunmuştur. Aylık 1.796 lira ödeme ile 6 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin 800 liraya telefona sahip olabiliyorsunuz. Ancak bu parayı bir bankadan ihtiyaç kredisi olarak almaya kalksanız en az 5 bin lira fazla faiz ödemesiyle geri yatıracaksınız. Aynı zamanda kredi notunuz yeterli değilse krediyi alma imkanınız bile olmayabilir. Peşin fiyatına taksitle aldığınız ürünü sıfır olarak sattığınız taktirde paranız nakite çevrilecek sizde faizsiz kredi öder gibi cihazın borcunu ödemiş olacaksınız.Vodafone faturalı hattınıza peşin fiyatına vadeli cihaz kampanyası

Vodafone hattınıza cihaz

Vodafone hattınıza cihaz

Türkiye de telefon kullanıcılarının çoğu kontörlü sistemin insanı yarı yolda bırakmasına karşın artık faturalı hat tercih etmektedirler. Bu seçeneğin faydalarından bir tanesi de aylık olarak yatırılan her fatura kredi notunuzun yükselmesi için en önemli etkenlerden bir tanesidir. Yani herhangi bir bankaya başvuruda bulundunuz lakin kredi puanınız istenilen düzeyde değil. Nasıl kredi notum yükselir sorusunun en güçlü cevabı faturalı hat kullanımıdır. Şimdi bunun dışında ana konumuza dönmek gerekirse Vodafone faturanıza tabi ki kredi vermiyor. Ama krediden de güzel bir satış sistemi uyguluyor. Bir ihtiyaç kredisi miktarınca telefon veya elektronik cihaz almanız halinde vadeli bir ödeme imkanına sahip olacaksınız. 2019 a günler kala Vodafone telefon kampanyalarına bakmak gerekirse; Samsung A3, A5, A7 serisi başta olmak üzere tüm cihazlarda 12 aya varan vade seçenekleriyle taksitle telefon alıp peşin paraya satabilir. Anında kredi değerinde zarar etmeden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Faturanıza cihaz almak için aranılan koşullar neler?

Hemen her telekomünikasyon şirketi,kendi müşteri sayısını artırmak maksatlı her gün yeni tarifeler uygulamaya koyuluyor. Özellikle faturalı hatlar operatörler için eşsiz bir kazanç kapısı çünkü eklenen her bir online paket artı gelir demek. Bunları şimdi bir kenara koyalım ve peşin paraya gidip cihaz almak yerine kullandığımız fatura üzerine cihaz almanın da bir takım aranılan şartları var onlara bakalım.

 ⇒ Kullanmış olduğunuz hattı minimum 6 aydır üzerinize olması ve düzenli olarak faturanızın ödenmesi.

 ⇒Ayrıca başka operatör üzerinden de hattınız varsa ve bu hattan da cihaz taksitiniz varsa kampanyaya dahil edilmeye bilirsiniz. Şayet cihaz verilecekse bile geçmiş dönemlere ait hiçbir borç üzerinize gözükmemelidir.

 ⇒ Kredi notunuzun cihazı almaya yetecek aralıkta olması gereklidir.

Her kişinin kullanmış olduğu tarife farklı olduğundan tarifeniz hangi telefonu size uygun görüyorsa onu almak zorundasınız. Cihaz modelleri sizin kredi puanı aralığınıza göre tek tek belirlenir.Bir önceki yazımız olan 0.98 Faiz oranlı 120 ay konut kredisi veren bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!