Kredi Kartı Borç Yapılandırması Nasıl Yapılır

Kredi Kartı Borç Yapılandırması Nasıl Yapılır
15 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 619 kez okundu.


Kredi kartı borcu olan ve ödemekte zorluk çekenler için borç taksitlendirme imkanı sağlanmaktadır. Bilindiği gibi kredi kartı borç yapılandırması yürürlüğe girerek, kredi kartı borcu olanlara ödeme kolaylığı sağlanmıştır. Başbakan Binali Yıldırım’ ın da yaptığı açıklamalar doğrultusunda kredi kartı borcu olanlar, 72 aya kadar yapılandırma yapabilecektir.  Kredi kartı borcu olan herkes bu yapılandırma imkanı sayesinde, kredi kartı borçları 72 aya kadar taksitlendirme yapılabilecektir. Kredi kartı borçlarını taksitlere bölerek daha kolay ödeyebilecektir.  Kredi kartı borcu birikmiş olup, ödemekte zorluk çekenler için Kredi kartı borç yapılandırması nasıl yapılır , kredi kartı borç taksitlendirmesi yapan bankalar hangileridir kısaca bahsedeceğim..

Kredi Kartı Borç Yapılandırması Nasıl Yapılır

Kredi borcunu taksitlendirmek isteyen vatandaşlarımızın borçlu olduğu banka ile görüşme yapması dahilinde, nasıl taksitlendirme yapılacağı ile ilgili bütün bilgiler verilecektir. Öncelikle bankanızdan taksitlendirme için görüşme talebinde bulunmanız gerekmektedir. Bir çok banka mobil ya da internet kanallarını kullanarak müşterilerine ayrıcalıklar sağlamaktadır. Banka şubelerine gitmek yerine mobil ya da internet kanalını kullanarak bilgi almanız daha kolay olacaktır.

Yaptığınız görüşme de kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorluk çektiğinizi ve taksitlendirerek ödemek istediğinizi bildirerek, taksitlendirme olanaklarından yararlanmanız mümkün olacaktır. Çoğu banka müşteri çekebilmek, müşterilerine sınırsız hizmet sağlamak ve müşterilerini kaybetmemek adına her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Kredi kartı borç yapılandırması da bankaların sunduğu avantajlardan biridir. Şimdi kredi kartı borç yapılandırması yapan bankalardan kısaca bahsetmek istiyorum..

Kredi Kartı Borç Yapılandırması Yapan Bankalar

Kredi kartı borç taksitlendirme yapan bankaların başında Akbank, Garanti bankası ve Vakıfbank gibi bankalar gelmektedir. Bu bankaların dışında çoğu banka da taksitlendirme elbette yapmaktadır. Ama biz genel olarak en çok tercih edilen bankalara ait kredi kartları bu bankalardan olduğu için sizlere şimdilik sayfamızda bu bankaların kredi kartlarının borçlarının yapılandırılması için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz bu yol ile isterseniz İnternet üzerinden de başvurunuzu doğrudan gerçekleştirebilirsiniz.Akbank Kredi Kartı Borç Yapılandırması Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı borç taksitlendirilmesi, müşterilerine sunduğu avantajlardan biridir. Akbank, kredi kartı taksitlendirme işlemlerini tamamen ÜCRETSİZ yaparak aynı zamanda kredi kartı borçlarınızı 9 aya kadar taksitlendirmektedir. Diğer bankalarda olan kredi kartı borçlarınızı da Akbank’ a transfer ederek yine banka işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Kullanılabilir limitinizin en az 200, en çok 20.000 TL kadar borç transfer edilebilmektedir. Kredi kartı borç yapılandırması için uygulanan faizler ise; aylık % 2,42, yıllık ise %29.09 olacaktır. AXESS kartı kullanan herkes bu ayrıcalıktan yararlanabilmektedir. Kredi kartı borçlarınızı hemen taksitlendirmek istiyorsanız BURADAN  başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce yazmış olduğumuz, Akbank kredi kartı borç yapılandırması isimli makalemiz de ayrıntılı olarak belirttik..

Kredi kartı borç yapılandırması nasıl yapılır

Kredi kartı borç yapılandırması nasıl yapılır

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırması Nasıl Yapılır?

Kredi kartı borcu taksitlendirmesi yapan bankların başında Garanti bankası da gelmektedir. Garanti bankası da kredi kartı borç yapılandırması için hiçbir ücret talep etmiyor. Kredi kartı borç taksitlendirme için üst limit belirtmezken, en az limit 500 TL’ dir. Çok sayıda Garanti kredi kartı kullanıyorsanız hepsi için de taksitlendirme yapabilirsiniz. Ancak Garanti bankası bütün borçlarınız için taksitlendirme yapar, kısmı taksitlendirme yapmaz.. Garanti bankası borç taksitlendirmesi için Garanti Bankası Şubelerinden ya da 444 0 33 Alo Garanti’ den ayrıntılı bilgi alarak, kredi kartı borçlarınız için taksitlendirme talep edebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Kredi kartı borçlarınıza çözüm bulan Vakıfbank, 18 ay vadelerle kredi kartı borçlarınıza ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik Vakıfbank 3 ay sonra ödeme imkanı da sağlamaktadır. Ödeme planınızı kendiniz belirleyebileceğiniz gibi dilerseniz ödemelerinizi eşit taksitler ile ödeyebilir, dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. 20.000 TL ‘ ye kadar borç taksitlendirme yapan Vakıfbank kredi kartı borç taksitlendirme işlemlerinizi, Vakıfbank şubelerinden ya da İnternet aracılığı hemen başvuru yapabilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Borç Yapılandırması Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!