Sigortasız kefilsiz çalışmayana kredi veren bankalar

Sigortasız kefilsiz çalışmayana kredi veren bankalar
4 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.475 kez okundu.


Çalışmayana SSK sız İnternet’ten kredi veren bankalar

Dışarıda kayıt dışı olarak çalışan veya ev hanımı olan yada öğrencilerin bankalardan kredi çekmek için en büyük sıkıntı SSK sız olarak çalışmayan olmasıdır. Bilindiği gibi banklar sigortasız çalışmayana bırakın kredi kefil getirseler dahil kredi kartı dahil vermemektedir. Tabi siz almasını bilmez iseniz. Akbank başta olmak üzere Garanti bankası ve ing gibi diğer bankalar İnternet bankacılık başvurularında imzasız ve şubeye dahil gitmeden müşterilerine kredi olanağı sağlamaktadır.

Sigortasız kefilsiz çalışmayana kredi veren bankalar

Sigortasız yani SSK sız olarak herhangi bir şantiyede veya taşeron firmasında çalışıyor olabilirsiniz. Bu durumda olanlar hatta SSK’ lı dahil olsa çalışsanız bile en az 6 aylık bir dönem geçmeden bankalardan özellik ile ihtiyaç kredisi alamazsınız. Neden özellik ile ihtiyaç kredisi diyoruz, çünkü diğer konut ve araç kredilerinde alınan mala ipotek konulduğu için şartlar biraz daha rahattır. Ama nakit olarak bireysel kredi başvurularında herhangi bir ipotek konulamadığı için gelir belgesi ve kefil çok önem arz eder. Peki hiç bir yerde çalışmayan birisi iseniz. Örneğin herhangi bir örgün öğretim de öğrenci veya ev hanımı iseniz nasıl bankalardan kredi veya kredi kartı alabilirsiniz. Bu aslında dışarıdan bakıldığında her ne kadar da zor gibi de gözükse aslında işi biliyorsanız çok basittir. Şuan için İnternet’ten sigortasız kefilsiz çalışmayana kredi veren bankalar denildiğinde Akbank ilk sırayı alsa da finansbank, ing veya garanti ve ziraat bankası bu olanakları belli zamanlarında müşterilerine sağlamaktadır. Biz tüm bu bankalar içinde geçerli olan başvur işlemlerinin nasıl yapıldığını gelin hep birlikte bir inceleyelim isterseniz.

İnternet’ten sigortasız kefilsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Öncelik ile değerli arkadaşlarımız şunu bilmeniz gerekir ki yukarıda da bahsettiğimiz hangi bankanın şubesine başvuruda bulunur iseniz bulunun size kesinlik ile sigortasız ( SSK sız ) çalışmayana kefilsiz kredi vermezler. Buna emin olabilirsiniz. Hiç zamanınızı boşa harcamayın, biz sizin yerinize tek tek bütün bankaları dolaştık ve bu konunun tek yolunun İnternet üzerinden başvuru olduğunu öğrendik. Peki bu başvurular İnternet üzerinden nasıl yapılır.? Aslında bunun iki yolu vardır, biri bankanın mobil uygulamasını indirerek yapılması bir diğeri de bankanın İnternet bankacılığına giriş yapılarak yapılmasıdır. Şayet bankaya ait bir mevduat hesabını var ve elinizde sisteme giriş için tek kullanımlık dahil olsa bir şifre var ise bunu hep birlikte yapabiliriz. 🙂 Şimdi gelin beraber Akbank’ın İnternet bankacılığı ile başvurumuzu yapalım. • Öncelik ile bankanın İnternet bankacılığına giriş yapmamız gerekmektedir. Bunu buradan yapabilirsiniz.
 • İlgili alanlara müşteri numaranız ve tek kullanımlık şifrenizi girdikten sonra sistemde kayıtılı olan cep telefonuna gelen onay kodunu lütfen giriniz. Bunu 3 dakika içinde yapmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra aşağıdaki resimde de göreceğiniz gibi yukarıdaki menüden kredi/kredi başvurusunu tıklayınız.
Sigortasız kefilsiz çalışmayana kredi veren bankalar

Sigortasız kefilsiz çalışmayana kredi veren bankalar

 • Karşınıza yine bir ekran çıkacaktır. Çıkan ekranda ise aşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı göreceksiniz.
Çalışmayana SSK sız İnternet'ten kredi veren bankalar

Çalışmayana SSK sız İnternet’ten kredi veren bankalar

burada yer alan hemen tıklayın butonuna lütfen basınız. Şuan karşınıza kredinin hesaplama ve başvuru ekranı çıkmış olması gerekmektedir. Buradaki vade seçeneklerini ve talep ettiğiniz para miktarını girişiniz ve başvur butonuna basınız. Bundan sonra artık sözleşme formların kabul edil paranın hesabınıza geçmesini beklemeniz yeterli olacaktır. Hepsi bu kadar basit. İster seniz bu işlemi 444-25-25 numaradan da doğrudan yapabilirsiniz. Ben az önce başka bir sebepten dolayı aradım kendileri bana gelir belgesiz kredi veriyoruz dediler 🙂 Artık seçenekleri uygulamak size kalmış..Bir önceki yazımız olan Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018-2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sigortasız kefilsiz çalışmayana kredi veren bankalar Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. semsettin dedi ki:

  sigortam yok ama çalışıyorum.günlükcuyum krediye ihtiyacim var kredi cekebilirmiyim .kefilsiz

  1. admin dedi ki:

   Sigortasız olanlara da kredi imkanı veren bir çok banka vardır.

 2. eda dedi ki:

  slm..bu dediklerinizin hepsini ben yaptim ama bana hep olumsuz dönüş oldu 🙁

 3. enes dedi ki:

  skk – kkp ve sicil sorunu olan herkese 70.000 tl ye kadar yardımcı olunur ön ödeme talebi yoktur.

  1. Murat durmuş dedi ki:

   Enes bey nasıl iletişim kurabiliriz kredi ihtiyacım var SSK yok

  2. Tarık çakmak dedi ki:

   Nasıl olacak acaba bir iletisim nosu alabilirmiyim

 4. Murat durmuş dedi ki:

  Enes bey nasıl iletişim kurabiliriz kredi ihtiyacım var SSK yok

 5. Murat dedi ki:

  Enes bey nasil iletisim kurabiliriz

Sayfa başına git
Don`t copy text!