Teknokredi başvurusu

Teknokredi başvurusu
4 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 172 kez okundu.


Günümüz şartları gereğince kazancımızın yetersiz olması her vatandaşın sorunu. Borçlar, hastalıklar, ani gelişen her türlü gider için elimizde nakit paramız olmayabilir. Hele bir de zor günlerinizde borç alabileceğiniz kimse yoksa kendinizi çaresiz hissetmeniz çok normal. Lakin size süper bir tavsiyemiz var. Artık paraya gereksinim duyduğunuz anda ihtiyaç kredisine benzeyen hemen alabileceğiniz ödeneğiniz var. İng bank ın teknolojik bir uygulaması ile hazırda sahiplerini bekliyor. Cep telefonu kredisi olarak da bilinen bu uygulama başta öğrencilerimiz olmak üzere birçok kişinin finansal desteği olmaktadır. Üstelik bir o kadar da basit. Teknokredi başvurusu bir mesaj kadar uzağınızda. Sizlerinde her an maddi desteğe ihtiyacınız olacağını düşünerek bugün yazımızda konunun tüm detaylarından bahsettik.

Teknokredi nedir

Teknokredi nedir

Teknokredi nedir?

15 bin liraya kadar olan kredi başvuruları genellikle ihtiyaç kredisi olarak kabul ediliyor. 500 liradan başlayan ödemeler içinde İng bankası tekno kredi adı altında bir uygulama başlatmıştır. Her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu finansman desteği için cep telefonu kullanmanız yeterlidir. Bir nevi anlık ihtiyaçlarınız için hazırlanmış bir kredi paketidir. Genel anlamda bakıldığında Teknosa isimli mağazanın alış verişlerinde kullanılan kart ile istediğiniz her ürünü 15 bini geçmeyecek şekilde kullanabilirsiniz. Cep telefonu ve elektronik eşyaların satışının başta olduğu mağaza ile anlaşma sağlanarak böyle bir düzenleme yapılmıştır. Bu uygulama da vatandaşın oldukça işine yaramıştır. Zira bankacılık denetleme üst kurulunun son yıllarda almış olduğu karara göre artık taksitlendirme sayısı sınırlıdır. Böylece bankanın sunduğu avantaj ile birlikte yüksek fiyatlı ürünleri bankanıza kredi gibi ödeyerek alabileceksiniz.

Teknokredi başvurusu adım adım nasıl yapılır

Teknokredi başvurusu adım adım nasıl yapılır

Teknokredi başvurusu adım adım nasıl yapılır?

Hiçbir zorluğu olmayan bir kredi seçeneğini İNG bankası sizler için hazırlamıştır. Yapmanız gereken ilk adım bir Teknosa şubesine giderek, nakit kart için başvuruda bulunmak olacaktır. Sizde verilecek olan kartın üzerinde olan numara ile  Cep telefonunuzun mesaj kısmından TC kimlik numaranız boşluk nakit kart numarasını girerek 2229 a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde ön başvuruyu sağlamış olursunuz. Ardından gelecek olan onay mesajı ile tekrardan şubeye giderek size verilecek olan banka sözleşmesini şartlarını kabul ederek imzalamanız gereklidir. Sonrasında banka tarafından kartınız aktifleşir. Dilediğiniz ürünü alır fakat ödemesini aynı kredi taksiti gibi bankaya İNG bank ATM ‘lerinden yatırabilirsiniz.Teknokredi nin avantajları neler

Teknokredi nin avantajları neler

Teknokredi ‘nin avantajları neler?

Günlük harcamalarımız için her birimizin cebinde en bir kredi kartı mevcut. Ancak Çoğu bankanın kendi aralarında oluşan rekabetten dolayı her yeni gün farklı bir kampanyayla müşteriyi kendine çekmektedir. Bunlardan biriside İng bankasının tekno kredisidir. Yapmış olduğunuz Teknosa alışverişleriniz ile birlikte acil ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamaya sahiptir. Ancak bir detayı da söylemeden edemeyeceğiz en geniş taksitlendirme seçeneği bu bankada. Acil bir ödemeniz var örneğin ancak ihtiyaç kredisi çekecek durumda değilsiniz. Hemen Teknosa ya başvurarak kartınızı alın. Sonrasında ihtiyacınız olan paraya eş değer bir ürün cep telefonu, tablet, bilgisayar olabilir. Kartınız ile alın. Anlaşmış olduğunuz birisine sıfır olarak aynı fiyattan satarak nakite çevirin ve o para sıkıntınızı giderin. İlerleyen zamanda taksit taksit zaten bu ödemeyi gerçekleştireceksiniz. Anlık sıkıntılarınız için bulunmaz bir fırsat olarak Teknokredi ‘yi kullanabilirsiniz.

Teknokredi ile ilgili çok sorulanlar

  • Kullanmış olduğum Teknokredi vadeleri ne kadar sürelidir?

İhtiyaç kredisi adı altında verilen bir kredi olsa da ödeme süresi maksimum 6 aydır. 500 Lira içinde bu süreç aynıdır. 15 Bin içinde ödemelerinizi ödeyecek bir planda iseniz bu miktarlarda harcama yapmalısınız. Aksi taktirde ödeme gecikmeleriniz kredi notunuza yansıtılacaktır.

  • Teknokredi ile alışverişlerimi her yerde yapabilir miyim?

Oluşan taksitlendirme bariyerlerine karşılık Teknosa mağazası ile anlaşılarak böyle bir uygulama hazırlanmıştır. Diğer alış veriş merkezlerinde ne yazık ki Teknokart geçerli değildir. Alış verişlerinizi sadece teknosa dan gerçekleştirebilirsiniz.

  • Teknosa dan aldığım üründen memnun kalmazsam iade yapabiliyor muyum? İade bedeli hesabıma yatıyor mu?

Almış olduğunuz ürün talimatlarına uyduğunuz taktirde belirtilen süre içerisinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün geri bedeli banka hesabınıza bir ay içerisinde yatırılır. Sizde hesap kartınızla miktarı alabilirsiniz.

  • Sigorta tahsis ücreti kredi bedeline dahil edilir mi?

Hayır. Kampanya şartları gereğince  hayat sigortası ve tahsis ücretleri kişiden talep edilmemektedir. Sizler de acil nakit ihtiyacınız varsa kredi seçenekleri arıyorsanız. İng bank tekno kredi tamda size göre..Bir önceki yazımız olan Bankalardan köye dönüş kredisi nasıl alabilirsiniz ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Teknokredi başvurusu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. İsmail çam dedi ki:

    Benim acil 10000 tly ihtiyacım var aylık 300 öderim

Sayfa başına git
Don`t copy text!