Vakıfbank ipotekli kredi 2 dakikada elinizde

Vakıfbank ipotekli kredi 2 dakikada elinizde
13 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.


İpotek karşılığı taksili ihtiyaç kredisi ile Vakıfbank ipotekli kredi çekecek vatandaşları için farklı seçenekler sunmaktadır. Uygun faiz oranları, değişken geri ödeme seçenekleri ve ev, işyeri hatta aracınızı bile ipotek ettirerek yüksek miktarlarda krediyi kısa sürede almanız mümkün. Vakıfbank’ ın ipotekli kredi seçenekleri neler, ipotekli kredi başvurunuzda yanınızda olması gererek belgeler, 2 dakikada alabileceğiniz ipotekli kredi miktarları vade ve faiz oranları yazımızda.

İpotekli Taksitli İhtiyaç Krediniz Vakıfbank’ da!..

İpotekli Taksitli İhtiyaç Krediniz Vakıfbank’ da!..

Bankalardan kredi kullanma seçenekleri arasında bulunan ipotekli kredi aslında kredi notu düşük kişiler için kolay kredi kullanmayı sağlamaktadır. Eğer bankacılık geçmişiniz sorunlu ve bankalara kredi talebiniz reddediliyorsa ipotekli kredi tam size göre. Bir eviniz, üzerinize kayıtlı arsa, işyeri ya da arabanız varsa kredi çekmek için ipotek ettirebilirsiniz. Bu yöntemi yüksek limitli kredi ihtiyacınızda da tercih edebilir kısa zamanda onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü ipotekli kredilere ipotek gösterilecek gayrimenkulün değerine göre sizin de kredi limitiniz olacaktır ve ipotek banka için bir güvence olacağı için kredinizin onaylanmasında sorun çıkmayacaktır. Bir çok bankada bulunan ipotekli kredi Vakıfbank’ da maksimum 36 ay vade ile verilmektedir. Bankanın cazip seçenekleri arasında 3 aylık, aylık ya da değişken taksit seçenekleri bulunmaktadır. Size uygun ödeme seçeneğini tercih ederek bankaya kredinizi kolaylıkla geri ödeyebilirsiniz. Bankaya ipotek göstereceğiniz evinize banka tarafından gönderilen ekspertiz ile değer biçilecek ve o değerin %80 i oranında 2,05 faizle bankadan kredi kullanabileceksiniz.

  • Banka ipotekli kredi kullanımında Hayat Sigortası yapılmasını,
  • Kredi süresi boyunca her yıl yenilenmek şartı ile Konut Paket Sigortası,
  • Kredinin onaylanma sürecinde sizden düzenli bir gelir ve yapacağı araştırmada sizden olumlu bankacılık geçmişi istemektedir.


Araç İpotekli Kredi

Araç İpotekli Kredi

Vakıfbank ‘ın ipotekli kredi seçenekleri arasında bulunan Otomobil Rehin Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi evi olmayıp aracı olanlar için kredi kullanabilme seçeneğidir. Aracınızı ipotek ettirerek yüksek miktarlarda krediyi hem de 48 ay vade ile almanız mümkün. Burada kredi limitine kadar diye merak edenler bu tamamen sizin aracınızın değerine, modeline göre belirlenmektedir. 100 bin liralık bir araç için Vakıfbank’ dan %50 değerinde yani 50 bin lira kredinizi alabilirsiniz. İpotekli krediler için banka vade süresince sizden hayat sigortası talep etmektedir. İpotek alınacak aracında kasko sigortası yine banka tarafından yapılmaktadır.  Banka geri ödeme seçeneklerini bu kredi içinde sunmuş isterseniz 3 aydan aya, aylık ya da değişken ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bankanın 50 bin liralık ve 36 ay vadeli ipotekli kredisine uyguladığı faiz oranı 2,05 dir. Güncel faiz oranları ve kredinin ayrıntılarına https://bit.ly/2BzG3tz tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başvuruda yanınızda;

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi,
  • İkametgah belgesi veya kredi sahibine ait telefon, elektrik, gaz, su vb. faturalardan birinin fotokopisi,
  • Aracın ruhsat fotokopisi gereklidir.

Arsa İpotekli Taksitli İhtiyaç Kredisi

Arsa İpotekli Taksitli İhtiyaç Kredisi

Banka arsa ipotekli kredi seçeneğinde ipotek edilecek arsanın sizin üstünüze olmasını değilse de 3. bir şahsın üstüne olan arsayı ipotek ettirme fırsatı tanımaktadır. Arsa sizin üstünüze değilse bile bir yakınınız ya da arkadaşınızın arsasını ipotek ettirerek 200 bin lira ise arsanın değeri 150 bin lira gibi yüksek bir limitte kredi talep edebilirsiniz. Çünkü bu bankadan arsa için ekspertiz değerinin %75 i kadar kredi alabilirsiniz. İpotek gösterilecek arsada aranan şartlara bakarsak; kesinlikle hisseli ya da üzerinde herhangi bir rehin bulunmaması gerekmektedir. Belediye sınırları içerisinde imarlı arsa olması yani satışa açık bir arsa olması gerekmektedir. Banka bunu teminat olarak alacağı için ödemede yaşanacak bir sıkıntıda arsanın satış potansiyeli olması gerekmektedir. Bu arsa sizin eşinize, çocuğunuza, annenize ya da 3. bir kişinin de olabilmektedir. Bu işlemlerde tapu sahibinin gerekli belgelerle yanınızda olması gerekmektedir. Arsa ipotekli kredisi başvurusu yaptığınızda bu krediniz 36 vade ile 2,05 faizle hesaplanacaktır. Kredinizin yanında ekstra alınacak ücretlere baktığımızda; ekspertiz için 950 TL, 250 TL kredi tahsis ücreti ve taşınmaz rehin tahsis ücreti olarak da 354 TL ödemeniz gerekecektir. Başvuru için banka şubesine bizzat başvuru yapmanız gerekirken yanınızda;

  • Arsanın tapusu
  • Gelir durumunuzu gösteren belge,
  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
  • Adres bilginiz için yakın dönem faturanız (elektrik, doğalgaz, internet) talep edilmektedir.
BANKALARİHTİYAÇ KREDİSİKONUT KREDİSİARAÇ KREDİSİKOBİ & ESNAFEMEKLİ KREDİSİ
ING% 1.89% 1,65%2,49%1,80-
BURGANBANK% 1.89% 2,152,32%--
CEPTETEB% 1.99% 1,61%2,651.85-
QNB Finansbank% 1.99% 1,88%2,39--
İş Bankası% 2.20% 1,72%2,20%2,45-
Akbank% 2.28% 1,75%2,09%2,95-
Vakıfbank% 1.69% 1,49%2,79%1,64% 1.59
ICBC% 1.74% 1,62%1,64-
Ziraat Bankası% 1.53% 1,28%1,74%1.85% 1,69
Halkbank% 1.85% 1,49%1,76%0,33% 1.65
Denizbank% 2.95% 2,49%2,75% 1.78% 2.75
Garanti Bankası% 2.25% 1,69%2,05%2,13
Şekerbank% 2.47% 1,87%2,29-

Değişik kredi seçenekleri için faiz oranları yukarıdaki gibidir.Bir önceki yazımız olan 3 dakikada ikinci derece ipotekle kredi veren bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Vakıfbank ipotekli kredi 2 dakikada elinizde Konusuna 3 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Don`t copy text!